treeningvahendid

Parimad reguleeritavad hantlid kodus treenimiseks

Parimad reguleeritavad hantlid kodus treenimiseks

REGULEERITAVAD HANTLID

Reguleeritavad hantlid on ühed parimad treeningvahendid kodus treenimiseks. Kuidas need saavad sulle abiks olla?

Meie reguleeritavad hantlid 2-20kg ja 2-32kg on innovaatilised, patendeeritud lahendusega treeningvahendid, kus raskust saab muuta vaid käepidet keerates.

Ühes hantlis on, sõltuvalt mudelist, 10-16 erinevat hantlit, mis tähendab, et ühe ruutmeetri peal on sul terve kodune jõusaal.

Raskused vaid 2kg kaupa

Tavaliselt on reguleeritavate hantlite suureks miinuseks see, et raskuste vahemik on liiga suur ning enamik harjutuste puhul ei ole võimalik treenijal suure hüppega raskusi tõsta. Nii meie väiksemal hantlil Nüobell 2-20kg ja suuremal hantlil Nüobell 2-32kg on mõlemal raskuste üleminek algusest lõpuni vaid 2kg kaupa. See tähendab, et saad treenides teha absoluutselt kõiki harjutusi, mida soovid, sobiva raskusastmega.

Stina_2_low

REGULEERITAVAD HANTLID

Hoiame kokku nii ruumis kui ka rahas

Kodune jõusaali varustus ei pea olema mahukas ning samuti ei pea selle jaoks olema "eraldi tuba". Meie hantlid võtavad vaid 1m2 sinu kodu pinnast ning asendavad sellega kogu hantlite riiuli. Samuti tuleb sama koguse raskuste soetamine sulle keskmiselt 4 korda odavam. Vaata järgi, libistades pilti vasakult paremale.

21
21

Hantleid saab soetada tasudes ühes või mitmes osas või üldse järelmaksuga alates 15€/kuu. Samuti on hantlitel 2 aastane garantii, mis tähendab, et võid muretult trenni teha.

"15€/kuu privaatse jõusaali eest sinu kodus"

Nüobell hantlid on Rootsi ettevõtte Nüo poolt tehtud ning ülemaailmselt hinnatud kui üheks parimaks reguleeritavaks hantliks. 

Parimad reguleeritavad hantlid kodus treenimiseks

2021 Men's Health Fitness Auhind

"Oma vastupidava disaini ja innovaatilise lahendusega annab hantel samaväärse tunde nagu treeniksid päriselt jõusaalis, aga kodustes tingimustes..."

2022 Men's Health Home Gym Auhind

"Hantlit saab reguleerida 2st kilogrammist kuni 32 kilogrammini vaid mõne väikese liigutusega, mis tähendab et saad nendega teha lihtsamaid harjutusi, aga ka kogu keha hõlmavaid raskeid harjutusi, näiteks kükid või jõutõmbed. Mis veelgi parem, üleminek on vaid 2kg kaupa..."

Parim reguleeritav hantel 2022

"Üleminek 2st kilogrammist kuni 20 kilogrammini on stiilselt mugav. Hantlid on tõesti funktsionaalsed oma 2kg üleminekuga ühelt raskuselt teisele, mis tähendab, et ühes hantlis on 10 erinevat hantlit..."

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga