treeningvahendid

Kuidas kodus treenida?

Parimad reguleeritavad hantlid kodus treenimiseks

REGULEERITAVAD HANTLID

Kuidas kodus treenida?

Kodus treenimise eelistamiseks on palju põhjuseid, näiteks aja säästmine ja privaatsus. Kõige suuremaks treeningu vältimise põhjuseks ongi just ajapuudus, aga kui saaksid valida, kus ja millal trenni teha ning selle üle ise otsustada?

Esmase mõttena tekib kindlasti küsimus, et privaatne jõusaal on kindlasti ka päris kallis? Alati mitte.

Nüobell hantlid

Meie reguleeritavate hantlid Nüobell 2-20kg ja Nüobell 2-32kg on patendeeritud lahendusega, innovaatilised treeningvahendid kodus treenimiseks, tuues sulle terve jõusaali väärilise varustuse otse koju. 

Meie hantlid on kompaktsed, ent lihtsasti kasutatavad, kus raskust saad muuta vaid käepidet keerates ning üleminek, erinevalt tavalistest reguleeritavatest hantlitest on vaid 2kg kaupa. See tähendab, et sul on võimalus hantlitega teha ära terve keha treening. Ka kõige spetsiifilisemad harjutused, mis nõuavad väiksemaid raskuseid ja väiksemat raskuste üleminekut.

Nüobell hantleid on võimalik tellida ka järelmaksuga, mis tähendab, et privaatne jõusaal on sulle alates 15€/kuu.

Kuidas Nüobell hantlid töötavad?

Milliseid harjutusi saab hantlitega kodus teha?

Tänu sellele, et meie hantlitel on 10-16 erinevat raskusastet, on sul võimalik teha nendega praktiliselt kõiki jõutreeningu harjutusi. Kodus treenimine ei pea olema kulukas ja ebamugav, teeme lihtsate, ent innovaatiliste lahendustega kodus treenimise meeldivaks. 

kuidas-kodus-treenida

Super toode

“Kvaliteet on suurepärane  ja hantlite raskuse muutmise süsteem on väga hästi lahendatud. Soovitan soojalt kõigile!” 

5/5

Toomas T.

Väga lihtne kasutada

“Need on kõige mugavamad hantlid, mida ma kunagi kasutanud olen. Kaalusin pikalt, sest hind ei ole kõige odavam, aga need tõesti tasuvad ennast ära ja kogu pere saab trenni tehtud “

5/5

Kristel A.

Raskused on paigas

“Varasemalt olen erinevaid hantleid proovinud, aga peale nende kasutamist mõistan täielikult, et 2kg üleminek on ainuõige lahendus, rohkem on lihtsalt liiga palju.”

5/5

Meelis S.

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga