Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

See privaatsuspoliitika kirjeldab, kuidas teie isikuandmeid kogutakse, kasutatakse ja jagatakse, kui külastate fitco.ee (veebilehte) või ostate sellelt veebilehelt. 

Kogutud isiklik teave 
Kui külastate seda veebilehte, kogume automaatselt teie seadme kohta teatud teavet, sealhulgas teavet teie veebibrauseri, IP-aadressi, ajavööndi ja mõne teie seadmesse installitud küpsise kohta. Lisaks kogume seda veebilehte sirvides teavet üksikute vaadatavate veebilehtede või toodete kohta, millised veebisaidid või otsinguterminid viitasid teile sellele veebilehele ja teavet selle kohta, kuidas te selle veebilehega käitute. Me nimetame seda automaatselt kogutud teavet kui “seadme teavet”. 

Kogume seadmeteavet järgmiste tehnoloogiate abil: 
– „Küpsised” on andmefailid, mis paigutatakse teie seadmesse või arvutisse ja sisaldavad sageli anonüümset kordumatut tunnust. Lisateavet küpsiste ja küpsiste keelamise kohta leiate veebisaidilt http://www.allaboutcookies.org.
– „Logifailid” jälgivad veebilehel toimuvaid toiminguid ja koguvad andmeid, sealhulgas teie IP-aadress, brauseri tüüp, Interneti-teenuse pakkuja, viite- / väljumislehe ja kuupäeva / kellaaja templid. 
– „Veebimajakad”, „sildid” ja „pikslid” on elektroonilised failid, mida kasutatakse veebilehe sirvimise kohta teabe salvestamiseks. 

Lisaks, kui teete ostu või proovite seda teha, kogume teilt teatud teavet, sealhulgas teie nimi, arveldusaadress, tarneaadress, makseteave (sh krediitkaardinumbrid või pangaandmed), e-posti aadress ja telefon number. Me nimetame seda teavet kui „tellimusteavet”. 

Kui räägime privaatsuspoliitikas isiklikust teabest, siis räägime nii seadme- kui ka tellimusteabest. 

Kuidas me kasutame isikliku teavet? 
Me kasutame tellimusteavet, mida me üldiselt kogume, veebilehe kaudu tehtud tellimuste täitmiseks (sealhulgas teie makseteabe töötlemine, saatmise korraldamise ja arvete ja / või tellimiskinnituste esitamine). Lisaks kasutame seda tellimusteavet järgmistel eesmärkidel: 
– Suhtlemiseks; 
– Kontrollimiseks tellimusi võimaliku riski või pettuste suhtes; 
– Kui pakute eeliseid, mida olete meiega jaganud, siis pakkuda teile teavet või reklaami meie toodete või teenuste kohta. 

Kogutud seadmeteavet kasutame võimalike riskide ja pettuste (eriti teie IP-aadressi) väljaselgitamiseks ning üldiselt meie veebilehe parendamiseks ja optimeerimiseks (näiteks luues analüüse selle kohta, kuidas meie kliendid sirvivad ja veebilehega käituvad. Veebilehe ning meie turundus- ja reklaamikampaaniate edukuse hindamiseks). 

Isikliku teabe jagamine 
Jagame teie isikuandmeid kolmandate osapooltega, et aidata meil teie ülaltoodud isiklikke andmeid kasutada. Näiteks kasutame veebipoe toiteks Shopify-d – selle kohta, kuidas Shopify teie isiklikku teavet kasutab, saate lugeda siit: https://www.shopify.com/legal/privacy. Kasutame Google Analyticsit ka selleks, et aidata meil mõista, kuidas meie kliendid seda veebilehte kasutavad – selle kohta, kuidas Google teie isiklikku teavet kasutab, saate lugeda siit: https://www.google.com/intl/et/policies/privacy/. Google Analyticsist võib loobuda ka siin: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Samuti jagame teie isikuandmeid Maksekeskusega (maksekeskus.ee), et teie ostud täide viia. Selle kohta, kuidas Maksekeskus teie isiklikku teavet kasutab, saate lugeda siit: https://maksekeskus.ee/wp-content/uploads/2016/11/Maksekeskuse-privaatsuspoliitika-alates-25.05.2018.pdf.


Võime jagada teie isikuandmeid ka kehtivate seaduste ja määruste järgimiseks, kohtukutsetele vastamiseks, otsimismäärusele või muule seaduslikule teabenõudele või meie õiguste kaitsmiseks muul viisil. 

Käitumisreklaam 
Nagu eespool kirjeldatud, kasutame teie isiklikku teavet teile sihitud reklaamide või turunduskommunikatsiooni edastamiseks, mis meie arvates võivad teid huvitada. Sihtreklaamide toimimise kohta lisateabe saamiseks külastage Network Advertising Initiative’i (NAI) hariduslehte aadressil http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work. 

Sihtreklaamidest saate loobuda, kasutades järgmisi linke: 
– Facebook: https://www.facebook.com/setti… 
– Google: https://www.google.com/setting… 
– Bing: https://advertise.bingads.micr… 

Lisaks võite mõnest neist teenustest loobuda, külastades Digitaalreklaamide Alliansi loobumisportaali aadressil http://optout.aboutads.info/. 

Ära jälgi signaal 
Pange tähele, et me ei muuda meie saidi andmete kogumise ja kasutamise tavasid, kui näeme teie brauserist signaali Ära jälgi. 

Teie õigused 
Kui olete Euroopa elanik, on teil õigus pääseda juurde teie valduses olevale isiklikule teabele ja paluda, et teie isiklikke andmeid parandataks, ajakohastataks või kustutataks. Kui soovite seda õigust kasutada, võtke meiega ühendust alloleva kontaktteabe kaudu. Pettuste vältimiseks nõuame, et isiklikku teavet taotlev isik oleks tuvastatav (digitaalallkirja või isikliku allkirjaga). Meil on õigus sellistele taotlustele vastata 30 päeva jooksul.

Lisaks, kui olete Euroopa elanik, arvestame sellega, et töötleme teie teavet selleks, et täita teiega sõlmitud lepinguid (näiteks kui teete tellimuse veebilehe kaudu) või järgida muul viisil ülaltoodud õigustatud ärihuve. Lisaks pange tähele, et teie teavet edastatakse väljaspool Euroopat, sealhulgas Kanadasse ja Ameerika Ühendriikidesse.

Isikliku teabe kaitse

Kasutame teie isikliku teabe kaitsmiseks kõiki abinõusid. Juurdepääs isiklikule teabele antakse ainult volitatud töötajatele ja makseteenuse pakkujana kolmanda osapoole teenusele Maksekeskus AS-le. Kui arvate, et teie isikuandmeid on kasutatud muul viisil, palun andke sellest meile kohe teada. Kogu teie edastatud isiklikku teavet käsitletakse kui konfidentsiaalset teavet. Pangaga krüptitud allikad pakuvad isikliku ja pangandusteabe turvalisust.

Andmete säilitamine 
Kui teete tellimuse veebilehe kaudu, säilitame teie tellimuse teavet oma arhiivide jaoks, kuni te ei palu meil seda teavet kustutada. 

Muudatused 
Võime seda privaatsuspoliitikat aeg-ajalt värskendada, et kajastada näiteks muudatusi meie tavades või muudel operatiivsetel, juriidilistel või regulatiivsetel põhjustel. 

Kontakt 
Kui soovite lisateavet meie privaatsustavade kohta, kui teil on küsimusi või soovite esitada kaebusi, võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@fitco.ee