Tarne & Tagastamine

Tarne & Tagastamine

 

 

Tarne

Klientide tellimused täidetakse ja pannakse teele 1-3 tööpäeva jooksul (olenevalt riigist). Kõik tellimused jõuavad tavaliselt kohaletoimetamise aadressile 2-15 tööpäeva jooksul (1-3 Eesti siseselt). Jätame endale õiguse tellimusi kohale toimetada 30 kalendripäeva jooksul erijuhtumitel. 

Tagastamine

Tagastamisõigus kehtib, vastavalt Eesti Vabariigi Võlaõigusseaduse § 56-le, 14 päeva. Kui 14 päeva on möödunud teie tellimuse kättesaamisest, siis ei saa tellimust tagastada ega ümber vahetada (v.a garantii korras tehase poolt tulnud defektiga tooted). 

Et saaksime teie tellimuse tagastada, peab kogu tellimus olema samas konditsioonis nagu selle kättesaamisel. Samuti peab tellimus olema originaalpakendis.

Tagastamine
Kui tagastatud tellimus on meieni jõudnud, siis vaatame selle üle ning saadame emaili vastava otsusega. Kui otsus on positiivne, siis tagastame kogu tellimuse summa või vahetame toote ümber. Tagastatud summa jõuab teie kontole kõige hiljemalt 14 päeva jooksul, pärast vastava otsuse saamist.

Hilinenud või ebasobilikud tagastused 
Kui te ei ole saanud oma tagastatud summat kätte, vaadake esmalt uuesti üle oma panga väljavõte. Kui te ei ole peale 14 päeva möödumist oma tellimuse eest tasutud summat tagasi saanud, siis võtke kindlasti meiega ühendust info@fitco.ee. 

Väljavahetamine
Oleme nõus tooteid vahetama välja 14 päeva ostu sooritamisest, juhul kui toode ei sobi teile. Lisaks vahetame välja kõik tooted, mis on defektiga või muul moel kahjustatud meie poolt. Kui soovite toodet välja vahetada ja see vastab antud tingimustele, siis saadke meile email info@fitco.ee ning juhendame teid edasi. 

Kohaletoimetamine 
Oma toote tagastamiseks, tuleks see saata aadressil: Fitco OÜ, Vae tn 4, 76401 Tallinn , Eesti.

Tagastamise tarne katab tellimuse tegija. Tarne tasu ei kuulu tagastamisele. Kui saadame teile tagastatud summa, siis sellest arvutatakse maha kohaletoimetamise tasu. 

Me ei võta vastutust, et saame teie poolt tagastatud tellimuse kätte.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust:

info@fitco.ee