-15%

KODUNE JÕUSAAL

1055,70 

Täiskomplekt kodune jõusaal vaid paari ruutmeetri peale.

594,15 
Kohe kätte
131,75 
Kohe kätte
126,65 
Kohe kätte
203,15 
Kohe kätte
Kohe kätte
Eeldatav Tarne
14 - 21 juuni, 2024

Description

Nüobell reguleeritavate hantlite komplekt 2tk

Nüobelli hantlid on unikaalse patendeeritud lahendusega, kus raskust saab reguleerida (suurendada või vähendada) vaid käepidet keerates. Ülejäänud raskused tulevad hantli küljest ära või lisanduvad juurde.

Hantel on ideaalne kodune treeningvahend ning Nüobelli reguleeritavate hantlite komplekt on terve privaatne jõusaal ainult ühe ruutmeetri peal. Nüobell 32kg hantlitega hoiad kokku 16 erineva hantlipaari ostmise, säästes lisaks ruumile ka raha.

Hantlite komplekt sisaldab 2 reguleeritavat hantlit ning nende aluseid.

Vaata ka õpetusjuhendit: Kuidas kasutada Nüobell hantlit?

Informatsioon
Materjalid
Päritolu
Fitco hantlid

Kelle jaoks on need hantlid mõeldud?

Nüobell 2-32kg hantlid sobivad ideaalselt igale treenijale, kuna nad sisaldavad endas 16 erinevat hantlit. See tähendab, et nendega saavad trenni tehtud nii algajad kui ka edasijõudnud trennihuvilised. Kõige olulisem on see, et hantlid mahutavad terve riiuli väärtuses hantleid vaid ühe ruutmeetri peale. Innovatsioon ja kompaktsus käsikäes. Meie hantlitega saad treenida siis kui sulle sobib ning täpselt seal, kus sulle sobib.
Fitco reguleeritavad hantlid 2-32kg

Super toode

“Kvaliteet on suurepärane  ja hantlite raskuse muutmise süsteem on väga hästi lahendatud. Soovitan soojalt kõigile!”  ⭐⭐⭐⭐⭐

Toomas T.

Väga lihtne kasutada

“Need on kõige mugavamad hantlid, mida ma kunagi kasutanud olen. Kaalusin pikalt, sest hind ei ole kõige odavam, aga need tõesti tasuvad ennast ära ja kogu pere saab trenni tehtud “
⭐⭐⭐⭐⭐

Kristel A.

Raskused on paigas

“Varasemalt olen erinevaid hantleid proovinud, aga peale nende kasutamist mõistan täielikult, et 2kg üleminek on ainuõige lahendus, rohkem on lihtsalt liiga palju.”
⭐⭐⭐⭐⭐

Meelis S.

Otsid alustamiseks kergemaid hantleid?

Meie valikus on saadaval ka 2-20kg hantlid, mis on mõeldud just alustavale treenijale. Lisaks, leiad meie valikust praktilise hantlite hoidja.